ÔĽŅPrestieradlo bez gumy biele ūüß° H & D HOME DESIGN

Prestieradlo bez gumy biele

Prestieradlo bez gumy biele

Vyhodne k√ļpiŇ• >>
Inform√°cie o prudukte:
Kateg√≥ria: B√Ĺvanie > Prestieradl√° > Bavlnen√© prestieradl√° > Prestieradl√° klasick√©
Dodavateńĺ:H & D Home Design
Cena:9.59 ‚ā¨
Prestieradlo bez gumy biele 5 (100%) 21 x hodnotené

Praktick√© jednofarebn√© prestieradlo z ńćistej bavlny. Je vyroben√© zo 100 % pevnejŇ°ej bavlny UŇ°it√© ako plachta Vhodn√© aj do sauny B√Ĺvanie > Prestieradl√° > Bavlnen√© prestieradl√° > Prestieradl√° klasick√©


 • Nap√≠nacie prestieradlo jersey biele
  Napínacie prestieradlo jersey biele

  ūüß°Praktick√© jersey prestieradlo z jemnej bavlny. Z√°ruka dobr√©ho sp√°nku a kvality. Prestieradlo je vyroben√© zo 100% ńćesanej makko bavlny, ktor√° je hebk√°, m√§kk√° a pr√≠vetiv√° k..

  14.39 ‚ā¨
 • Nepriepustn√© nap√≠nacie frot√© prestieradlo biele
  Nepriepustné napínacie froté prestieradlo biele

  ūüß°PrieduŇ°n√© a vodoodoln√© prestieradlo v nap√≠nacom variante. S povrchovou frot√© √ļpravou! VonkajŇ°ia frot√© vrstva je vyroben√° v kombin√°cii s bavlnou, zvn√ļtra je Ň°peci√°lna..

  18.69 ‚ā¨
 • Nepriepustn√© prestieradlo biele
  Nepriepustné prestieradlo biele

  ūüß°PrieduŇ°n√© a vodoodoln√© prestieradlo do detskej postieńĺky. S povrchovou frot√© √ļpravou! VonkajŇ°ia frot√© vrstva je vyroben√° v kombin√°cii s bavlnou, zvn√ļtra je Ň°peci√°lna..

  10.79 ‚ā¨
 • Biele trińćko bez ruk√°vov
  Biele trińćko bez ruk√°vov

  ūüß°P√°nske bavlnen√© trińćko bez ruk√°vov je uŇ°it√© z veńĺmi pr√≠jemn√©ho bavlnen√©ho √ļpletu. Vhodn√© ako spodn√° vrstva pod koŇ°eńĺu.P√°nske trińćko √öplet Akcia > Novinky | N√°teln√≠ky..

  10.99 ‚ā¨
 • Mikroflanelov√© prestieradlo b√©Ňĺov√©
  Mikroflanelov√© prestieradlo b√©Ňĺov√©

  ūüß°Prestieradlo na jednol√īŇĺko z pr√≠jemn√©ho mikroflanelu. Ocen√≠te ho najm√§ v chladnejŇ°om obdob√≠ roka. ńĆesk√° v√Ĺroba! Mikroflanel je zamatovo hebk√Ĺ, jemn√Ĺ a hrejiv√Ĺ; je vhodn√Ĺ..

  18.39 ‚ā¨


ÔĽŅ
Hńĺad√°te > Prestieradl√° klasick√©? V sekcii b√Ĺvanie > prestieradl√° > bavlnen√© prestieradl√° je moŇĺn√© objaviŇ• Ň°t√Ĺlov√© prestieradlo bez gumy biele!
© 2021 sexi bielizeŇą: Kontakt