Horný diel dámskych plaviek Twila 🧡 ORHIDEJA LINGERIE

Horný diel dámskych plaviek Twila

Horný diel dámskych plaviek Twila

Vyhodne kúpiť >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Plavky > Dámske plavky > Plavky s kosticami > Push-Up plavky s kosticami
Dodavateľ:Orhideja Lingerie
Cena:22 €
Horný diel dámskych plaviek Twila 4 (80%) 24 x hodnotené

Nechajte vyniknúť opálené telo v tyrkysovom hornom diele plaviek Twila. Košíčky so všitou Push-Up výstužou vymodelujú zvodný dekolt. Vhodný aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál LYCRA® XTRA LIFE™ Carvico Darwin – materiál odolný voči chlóru, s UV ochranou (UPF 50 +) Vystužené košíčky Push-Up vypchávky Ramienka odopínateľné iba na zadnej strane Klasické kostice Zadné zapínanie na kovovú plavkovú sponu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Horný diel dámskych plaviek Freya Deco Violet
  Horný diel dámskych plaviek Freya Deco Violet

  🧡Jednofarebný horný diel plaviek v pohodlnom strihu. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Podprsenka má pevne vystužené (moldované) košíčky Ramienka..

  20.10 €
 • Horný diel dámskych luxusných plaviek Abella bez kostíc
  Horný diel dámskych luxusných plaviek Abella bez kostíc

  🧡Horný diel luxusných dámskych plaviek s nápaditým kvetinovým vzorom. Z exkluzívnej letnej kolekcie Vacanze! Plavkový materiál - príjemný a rýchloschnúci Podprsenka má..

  15.60 €
 • Horný diel dámskych plaviek Mirtillo
  Horný diel dámskych plaviek Mirtillo

  🧡Štýlový horný diel plaviek s motívom pin-up girl. Exkluzívne zo slnečnej talianskej kolekcie Vacanze! Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  18.40 €Hľadáte > Push-Up plavky s kosticami? V sekcii plavky > dámske plavky > plavky s kosticami je možné objaviť štýlové horný diel dámskych plaviek twila!
© 2021 sexi bielizeň: Kontakt