Dámske jednodielne plavky St.Barts 🧡 DORINA

Dámske jednodielne plavky St.Barts

Dámske jednodielne plavky St.Barts

Vyhodne kúpiť >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Plavky > Dámske plavky > Jednodielne plavky > Jednodielne plavky pre menšie poprsie
Dodavateľ:Dorina
Cena:29.99 €
Dámske jednodielne plavky St.Barts 2,5 (50%) 17 x hodnotené

Oslňte na pláží v luxusných jednodielnych plavkách St.Barts od nemeckej značky Dorina. Minimalistické čierne prevedenie zdobí kríženie v oblasti výstrihu. Na chrbte hlboký výstrih, ktorý podčiarkne líniu vašich chrbta. Jednodielne plavky Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Vyberateľné vypchávky Ramienka na zaväzovanie Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky St.Barts
  Dámske dvojdielne plavky St.Barts

  🧡Luxusné bikiny St.Barts v minimalistickom strihu. Vystužené trojuholníkové košíčky s vyberateľnými vypchávkami dopĺňa rafinované šnurovanie v oblasti dekoltu. Vysoko..

  22.38 €
 • Dámske plavky Agata2 jednodielne
  Dámske plavky Agata2 jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavky z kolekcie Aquasport. Plavky športového strihu, s opticky zoštíhľujúcimi pruhmi pre úzky pás oblasť dekoltu je podšitá a vystužená..

  43.99 €
 • Dámske plavky Alinka2 jednodielne
  Dámske plavky Alinka2 jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavky z kolekcie Aquasport firmy Winner. Plavky športového strihu, s opticky zoštíhľujúcimi pruhmi, vytvárajúcimi úzky pás oblasť dekoltu je podšitá a..

  41.99 €
 • Dámske plavky Olivia jednodielne
  Dámske plavky Olivia jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavecké plavky elegantného vzhľadu. Plavky sú šedivej farby s červeno-bielymi prúžkami bez výstuže a košíčkov, vnútorná časť predného dielu..

  38.99 €Hľadáte > Jednodielne plavky pre menšie poprsie? V sekcii plavky > dámske plavky > jednodielne plavky je možné objaviť štýlové dámske jednodielne plavky st.barts!
© 2020 sexi bielizeň: Kontakt