Dámske jednodielne plavky Merida curves 🧡 DORINA

Dámske jednodielne plavky Merida curves

Dámske jednodielne plavky Merida curves

Vyhodne kúpiť >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Plavky > Dámske plavky > Jednodielne plavky > Jednodielne plavky pre väčšie poprsie
Dodavateľ:Dorina
Cena:27.99 €
Dámske jednodielne plavky Merida curves 3,25 (65%) 22 x hodnotené

Dámske jednodielne plavky Merida curves s exotickým nádychom. Skryté vystužené košíčky podržia aj plnšie poprsie. Predná časť podšitá pevným plavkovým materiálom, ktorý sformuje drobné nedokonalosti vašej postavy. Z recyklovaného materiálu, šetrného k prírode. Jednodielne plavky Vhodné aj pre veľké prsia Rýchloschnúci materiál Recyklovaný materiál Systém Tummy control – pre formovanie pásu a bruška Skryté vystužené košíčky Vyberateľné vypchávky Ramienka bez dĺžkovej regulácie Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihu Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Merida curves
  Dámske dvojdielne plavky Merida curves

  🧡Dámske dvojdielne plavky Merida curves s tropickým nádychom. Nevystužené košíčky v T-strihu prsia jemne obopnú a poskytnú im potrebnú oporu. Oblasť dekoltu zdobia široké..

  34.98 €
 • Dámske jednodielne plavky Merida
  Dámske jednodielne plavky Merida

  🧡Doprajte si nádych exotiky v jednodielnych plavkách Merida z recyklovaného materiálu. Trojuholníkové košíčky s vyberateľnými vypchávkami podržia aj plnšie poprsie...

  32.29 €Hľadáte > Jednodielne plavky pre väčšie poprsie? V sekcii plavky > dámske plavky > jednodielne plavky je možné objaviť štýlové dámske jednodielne plavky merida curves!
© 2020 sexi bielizeň: Kontakt