Dámske jednodielne plavky Afrodite 🧡 MIRADONNA

Dámske jednodielne plavky Afrodite

Dámske jednodielne plavky Afrodite

Vyhodne kúpiť >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Plavky > Dámska > Jednodielne plavky
Dodavateľ:Miradonna
Cena:150.99 €
Dámske jednodielne plavky Afrodite 5 (100%) 21 x hodnotené

Jednodielne plavky Afrodite nielen pre ženy plných tvarov. Skryté vystužené košíčky podporia prirodzený vzhľad dekoltu a vďaka prevedeniu bez kostíc vás nikde nebude nič tlačiť. Ľahko nariasená plavkovina v prednej časti vás opticky zoštíhli.Jednodielne plavky Rýchloschnúci materiál Materiál Mirashape – tvaruje ženskú siluetu bez nežiaduceho stiahnutia Skryté vystužené košíčky Bez kostíc Nohavičková časť klasického strihuVytvorte si dokonalý plážový outfit! Plavky > Dámska > Jednodielne plavky | Plavky > Dámska | Plavky


 • Dámske plavky Agata2 jednodielne
  Dámske plavky Agata2 jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavky z kolekcie Aquasport. Plavky športového strihu, s opticky zoštíhľujúcimi pruhmi pre úzky pás oblasť dekoltu je podšitá a vystužená..

  44.99 €
 • Dámske plavky Alinka2 jednodielne
  Dámske plavky Alinka2 jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavky z kolekcie Aquasport firmy Winner. Plavky športového strihu, s opticky zoštíhľujúcimi pruhmi, vytvárajúcimi úzky pás oblasť dekoltu je podšitá a..

  42.99 €
 • Dámske plavky Olivia jednodielne
  Dámske plavky Olivia jednodielne

  🧡Dámske jednodielne plavecké plavky elegantného vzhľadu. Plavky sú šedivej farby s červeno-bielymi prúžkami bez výstuže a košíčkov, vnútorná časť predného dielu..

  38.99 €
 • Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II.
  Dámske jednodielne športové plavky Aquasport II.

  🧡Dámske jednodielne plavecké plavky. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Plavky majú šedú farbu s neónovo-zelenými prúžkami v prednej časti Bez..

  49.99 €
 • Dámske jednodielne plavky Isa
  Dámske jednodielne plavky Isa

  🧡Elegantné plavky s asymetrickým strihom. Exkluzívne z talianskej kolekcie David Mare! Plavky sú z veľmi príjemného materiálu s rýchloschnúcimi vlastnosťami Celé sú..

  29.40 €
 • Dámske športové jednodielne plavky Alex 04
  Dámske športové jednodielne plavky Alex 04

  🧡Dámske jednodielne športové plavky Alex. Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci Plavky majú klasický športový strih – hodí sa na pláž, všetky..

  20.99 €Hľadáte > Jednodielne plavky? V sekcii plavky > dámska je možné objaviť štýlové dámske jednodielne plavky afrodite!
© 2021 sexi bielizeň: Kontakt