Dámske športové jednodielne plavky Alex 01 🧡 VOLIN

Dámske športové jednodielne plavky Alex 01

Dámske športové jednodielne plavky Alex 01

Vyhodne kúpiť >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Plavky > Dámska > Jednodielne plavky > Pre plnoštíhle
Dodavateľ:Volin
Cena:29.99 €
Dámske športové jednodielne plavky Alex 01 5 (100%) 22 x hodnotené

Dámske jednodielne športové plavky Alex. Navrhnuté v slnečnom Taliansku! Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci plavky majú klasický športový strih - hodia sa na pláž, všetky plážové športy aj do plaveckého bazéna opticky zoštíhľujúce pruhy na bokoch chrbát vykrojený do kríža (americké prieramky) rozkrok podšitý (zosilnený) príjemnou plavkovou látkou Plavky > Dámska > Jednodielne plavky > Pre plnoštíhle | Plavky > Dámska > Jednodielne plavky > Športové | Plavky > Dámska > Plavky pre plnoštíhle > Jednodielne | Plavky > Dámska > Jednodielne plavky | Plavky > Športové > Dámska


 • Dámske športové jednodielne plavky Alex 04
  Dámske športové jednodielne plavky Alex 04

  🧡Dámske jednodielne športové plavky Alex. Pevnejší plavkový materiál, príjemný a rýchloschnúci Plavky majú klasický športový strih – hodí sa na pláž, všetky..

  20.99 €
 • Dámske športové jednodielne plavky Alex Martinica New
  Dámske športové jednodielne plavky Alex Martinica New

  🧡Dámske jednodielne športové plavky Alex Martinica bez výstuže košíčkov. Vysoko odolné proti chlórovanej vode.Jednodielne športové plavky Vhodné aj pre plné tvary..

  29.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Alex turquise
  Dámske dvojdielne plavky Alex turquise

  🧡Nechajte vyniknúť opálené krivky v kontrastných dvojdielnych plavkách Alex. Nevystužené košíčky jemne obopnú aj väčšie poprsie a krásne ho vytvarujú. Klasické..

  33.39 €Hľadáte > Pre plnoštíhle? V sekcii plavky > dámska > jednodielne plavky je možné objaviť štýlové dámske športové jednodielne plavky alex 01!
© 2021 sexi bielizeň: Kontakt