Blúzka so skladmi čierna 36 🧡 BLANCHEPORTE

Blúzka so skladmi čierna 36

Blúzka so skladmi čierna 36

Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Dámske oblečenie
Dodavateľ:Blancheporte
Cena:26.29 €
Blúzka so skladmi čierna 36 5 (100%) 16 x hodnotené

Blúzka sa sklady je navrhnutá v rozšírenom strihu, ktorý lichotí postave. Celoprepínací na gombíky. Okrúhly výstrih. Vpredu prešité sklady. Dlhé rukávy s knoflíčkovými manžetami pre 3/4 ohrnutie. Vzadu sklady. Zaguľatený spodný lem s bočnými rozparkami. Z krepu. Možno prať v práčke. Blancheporte Blúzka so skladmi čierna 36 od výrobca Blancheportev kategorii Dámska móda|Blúzky a tuniky|Blúzky za nej ceny na Blancheporte.sk


 • Blúzka so skladmi a čipkou ražná 36
  Blúzka so skladmi a čipkou ražná 36

  🧡Zdôraznite svoju ženskosť! Nádherná blúzka so zmyselnou čipkou a rafinovanými skladmi. Výstrih do V. Dlhé rukávy. Možno prať v práčke.. Blancheporte Blúzka so skladmi a..

  34.69 €
 • Blúzka so skladmi ražná 36
  Blúzka so skladmi ražná 36

  🧡Blúzka sa sklady je navrhnutá v rozšírenom strihu, ktorý lichotí postave. Celoprepínací na gombíky. Okrúhly výstrih. Vpredu prešité sklady. Dlhé rukávy s knoflíčkovými..

  26.29 €
 • Blúzka so skladmi a potlačou khaki 36
  Blúzka so skladmi a potlačou khaki 36

  🧡Podľahnite blúzke s potlačou, ktorá vie, ako vytvoriť krásnu siluetu! Rozšírený strih, ktorý rafinovane maskuje nedostatky postavy. Zapínanie na gombíky. Okrúhly výstrih...

  29.39 €
 • Blúzka so skladmi slivková 36
  Blúzka so skladmi slivková 36

  🧡Blúzka sa sklady je navrhnutá v rozšírenom strihu, ktorý lichotí postave. Celoprepínací na gombíky. Okrúhly výstrih. Vpredu prešité sklady. Dlhé rukávy s knoflíčkovými..

  26.29 €
 • Blúzka s potlačou a prekrížením čierna khaki 36
  Blúzka s potlačou a prekrížením čierna khaki 36

  🧡Blúzka s potlačou a prekríženým výstrihom patrí medzi 100 % šik kúsky. Prekrížený výstrih do "V" nastaviteľný pomocou spony. Potlač. Prsné záševky. 3/4 rukávy s..

  23.99 €Hľadáte Dámske blúzky a košele? V sekcii oblečenie a móda | dámske oblečenie je možné objaviť štýlové blúzka so skladmi čierna 36!
© 2020 sexi bielizeň: Kontakt