Slipy s vysokým pásom


Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks čierna sivá 77 84 (S)

Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks čierna sivá 77 84 (S)

🧡Klasická výška pásu s pohodlným pásom- súpr. 6 ks. Z čistej bavlny, s kontrastným prešitím. Súpr. 6 ks slipov s klasickou výškou pásu. Hravé, kontrastné prešitia. Jemný pás zo širokej gumy. Predný diel a rozkrok vypodšívkovaný bavlnou.. Blancheporte Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ksSlipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks bordó zelená 69 76 (XS)

Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks bordó zelená 69 76 (XS)

🧡Klasická výška pásu s pohodlným pásom- súpr. 6 ks. Z čistej bavlny, s kontrastným prešitím. Súpr. 6 ks slipov s klasickou výškou pásu. Hravé, kontrastné prešitia. Jemný pás zo širokej gumy. Predný diel a rozkrok vypodšívkovaný bavlnou.. Blancheporte Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ksSlipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks modrá nám.modrá 77 84 (S)

Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ks modrá nám.modrá 77 84 (S)

🧡Klasická výška pásu s pohodlným pásom- súpr. 6 ks. Z čistej bavlny, s kontrastným prešitím. Súpr. 6 ks slipov s klasickou výškou pásu. Hravé, kontrastné prešitia. Jemný pás zo širokej gumy. Predný diel a rozkrok vypodšívkovaný bavlnou.. Blancheporte Slipy s klasickou výškou pása, súpr. 6 ksZatvorené slipy, súpr. 6 ks modrá 77 84 (S)

Zatvorené slipy, súpr. 6 ks modrá 77 84 (S)

🧡Tieto slipy sú uzavreté a majú v páse gumu. Predný diel a rozkrok zdvojené. Sú veľmi pohodlné.. Blancheporte Zatvorené slipy, súpr. 6 ks modrá 77/84 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Pánska móda|Spodná bielizeň|Slipy s vysokým pásom za nej ceny na Blancheporte.skZatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ks sivá čierna 93 100 (L)

Zatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ks sivá čierna 93 100 (L)

🧡Sada slipov zn. CLASS s pohodlných elastickým pásom. Výborne spĺňajú svoju funkčnú úlohu a navyše sú veľmi pohodlné. Na bokoch majú potlač prúžkov. Majú podšitý rozkrok, čo zaručí vysoké pohodlie a ochranu. Vyskúšajte!. Blancheporte Zatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ks sivá/čiernaZatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ks nám.modrá modrá džínsová 93 100 (L)

Zatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ks nám.modrá modrá džínsová 93 100 (L)

🧡Sada slipov zn. CLASS s pohodlných elastickým pásom. Výborne spĺňajú svoju funkčnú úlohu a navyše sú veľmi pohodlné. Na bokoch majú potlač prúžkov. Majú podšitý rozkrok, čo zaručí vysoké pohodlie a ochranu. Vyskúšajte!. Blancheporte Zatvorené slipy s vyšším pásom, sada 4 ksPrúžkované zatvorené slipy s vysokým pásom, sada 6 ks assort 77 84 (S)

Prúžkované zatvorené slipy s vysokým pásom, sada 6 ks assort 77 84 (S)

🧡Jemnosť a pohodlie česanej bavlny. Zatvorené slipy s vysokým pásom. Pružný potiahnutý pás. Predný diel a rozkrok podšité.. Blancheporte Prúžkované zatvorené slipy s vysokým pásom, sada 6 ks assort 77/84 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Pánska móda|Spodná bielizeň|Slipy s vysokým pásom zaZatvorené slipy s vyšším pásom, súpr. 6 ks 2xčierna 2xsivá 2xbordo 77 84 (S)

Zatvorené slipy s vyšším pásom, súpr. 6 ks 2xčierna 2xsivá 2xbordo 77 84 (S)

🧡Zatvorené slipy s vyšším pásom majú na prednej časti kontrastné prúžky. Široký elastický pás. Podšitý predný diel a rozkrok pre väčšie pohodlie a ochranu. Súprava 6 ks. Možno prať v práčke.. Blancheporte Zatvorené slipy s vyšším pásom, súpr. 6 ks 2xčierna+2xsivá+2xbordo 77/84 (S) odSlipy  Super-Heros , 2 ks svetlo sivá 79 84 (S)

Slipy Super-Heros , 2 ks svetlo sivá 79 84 (S)

🧡Exkluzívny strih vhodný pre väčšie brucho, z pružného materiálu a s pásom bez gumy. Slipy "Super-Heros" zn. Sloggi sú skvelým nápadom! Strečové pohodlie pre voľnosť pohybu. Z bio bavlny. Špeciálny strih pre mužov s väčším bruchom. V páse bez gumy: žiadny tlak v úrovni pásu. Rozkrok a prednýSlipy  Super-Heros , 2 ks nám.modrá 79 84 (S)

Slipy Super-Heros , 2 ks nám.modrá 79 84 (S)

🧡Exkluzívny strih vhodný pre väčšie brucho, z pružného materiálu a s pásom bez gumy. Slipy "Super-Heros" zn. Sloggi sú skvelým nápadom! Strečové pohodlie pre voľnosť pohybu. Z bio bavlny. Špeciálny strih pre mužov s väčším bruchom. V páse bez gumy: žiadny tlak v úrovni pásu. Rozkrok a prednýSlipy  Super-Heros , 2 ks čierna 79 84 (S)

Slipy Super-Heros , 2 ks čierna 79 84 (S)

🧡Exkluzívny strih vhodný pre väčšie brucho, z pružného materiálu a s pásom bez gumy. Slipy "Super-Heros" zn. Sloggi sú skvelým nápadom! Strečové pohodlie pre voľnosť pohybu. Z bio bavlny. Špeciálny strih pre mužov s väčším bruchom. V páse bez gumy: žiadny tlak v úrovni pásu. Rozkrok a prednýOtvorené slipy s vysokým pásom a potlačou, súprava 6 ks modrá khaki čierna 77 84 (S)

Otvorené slipy s vysokým pásom a potlačou, súprava 6 ks modrá khaki čierna 77 84 (S)

🧡Vpredu s otvorom, tieto slipy sú šité z jemného úpletu. Ideálne pre každodenné pohodlie. Pružný potiahnutý pás. Vpredu otvorené. Rozkrok a predný diel s podšívkou. 6 zladených slipov s potlačou. Možno prať na 30 °C.. Blancheporte Otvorené slipy s vysokým pásom a potlačou, súprava 6 ksSlipy s otvorom a vysokým pásom, jednofarebné, súprava 6 ks modrá ružová sivá 85 92 (M)

Slipy s otvorom a vysokým pásom, jednofarebné, súprava 6 ks modrá ružová sivá 85 92 (M)

🧡Vpredu otvor, vysoký pás a 6 zladených farieb - jednofarebné slipy majú štýl a zároveň sú veľmi pohodlné. Pružný potiahnutý pás. Vpredu otvor. Rozkrok a predný diel s podšívkou. 6 farebne zladených slipov. Možno prať na 30 °C.. Blancheporte Slipy s otvorom a vysokým pásom, jednofarebné,Zatvorené slipy s potlačou pruhov, súprava 6 ks sivá nám.modrá khaki 77 84 (S)

Zatvorené slipy s potlačou pruhov, súprava 6 ks sivá nám.modrá khaki 77 84 (S)

🧡Ideálne na každodenné nosenie, tieto slipy s komfortným pásom sú zhotovené z príjemného materiálu. Pružný pás. Potiahnutá guma. Predný diel a rozkrok podšité. Zladená pruhovaná potlač. Možno prať na 30 °C.. Blancheporte Zatvorené slipy s potlačou pruhov, súprava 6 ks sivá+nám.modrá+khakiZatvorené slipy s kockovaným vzorom, súprava 6 ks čierna sivá modrá 77 84 (S)

Zatvorené slipy s kockovaným vzorom, súprava 6 ks čierna sivá modrá 77 84 (S)

🧡Pružný pás, kockovaný módny vzor, ??prirodzene pružný a jemný materiál - to sú slipy, ako ich máte radi! Pružný potiahnutý pás. Predný diel a rozkrok podšité. Zladená kockovaná potlač. Možno prať na 30 °C.. Blancheporte Zatvorené slipy s kockovaným vzorom, súprava 6 ks čierna+sivá+modráSlipy s potlačou a vysokým pásom, súprava 6ks modrá sivá červená 77 84 (S)

Slipy s potlačou a vysokým pásom, súprava 6ks modrá sivá červená 77 84 (S)

🧡Pohodlie a štýl sa snúbia v súprave 6 slipov s vysokým pásom a potlačou. Pružný potiahnutý pás s nápisom IN FINE. Predný diel a rozkrok s podšívkou. 3 rôzne potlače.. Blancheporte Slipy s potlačou a vysokým pásom, súprava 6ks modrá/sivá/červená 77/84 (S) od výrobca Blancheportev kategorii


Kategória produktov slipy s vysokym pasom obsahuje 16 záznamov.SOCIAL MEDIA:
slipy s vysokým pásom za akčné ceny
© 2021 sexi spodná bielizeň Kontakt