Príslušenstvo


Samolepka na WC oblázky 30x38cm

Samolepka na WC oblázky 30x38cm

🧡Vytvorte si na WC pohodu! Ozdobte kryt Vašej toalety touto samolepkou s motívom vrstvených okruhliakov. Dá sa sňať a nalepiť znova. Je vodovzdorná.Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

🧡S týmito praktickými prostriedkami z umelej hmoty, možno zaťahovať závesy so slučkami ešte rýchlejšie, na dekorovanie na záclonovej tyči,Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

🧡Pre všetky okná z umelej hmoty s hrúbkou od cca 14mm: vyťahovateľná záclonová tyč v 3 veľkostiach, ktorú možno nastaviť na každejTyč na zavesenie (upevnenie hore)

Tyč na zavesenie (upevnenie hore)

🧡Pre všetky okenné rámy so šírkou cca 14mm: záclonová tyč na vysunutie, ktorú možno upevniť na vrchu rámu, záclonová tyč v 3Krúžky s háčikmi na záclony (30 ks)

Krúžky s háčikmi na záclony (30 ks)

🧡Súprava pozostáva z 30 prstencov (priemer cca 2 cm) a 30 háčikov. Farba: Biela Vrchný materiál: umelá hmota Veľkosť: 0Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

🧡Úchyt na nariasenie v peknom tvare srdca, šírka cca 13,4 cm, dĺžka cca 14,8 cm. Farba: Biela Vrchný materiál: stredne hustá drevovláknitáZávesná tyč Cylinder

Závesná tyč Cylinder

🧡Záclonová tyč so štýlovým ukončením (2-dielne balenie) v tvare cylindra. Dodávka v rozloženom stave, vrátane montážneho materiálu,Závesná tyč Disk

Závesná tyč Disk

🧡Závesná tyč s ukončením (2-dielne balenie) v decentnom vzhľade disku, dodanie prebieha v rozloženom stave, vrátane montážneho materiálu,


Kategória produktov prislusenstvo obsahuje 8 záznamov.SOCIAL MEDIA:
Hľadáte príslušenstvo? Poradíme Vám ako vybrať Príslušenstvo, z internetových eshopov.
© 2020 sexi spodná bielizeň Kontakt