Pánske tričká


Tričko s dlhými rukávmi, antracitové antracitová 87 96 (M)

Tričko s dlhými rukávmi, antracitové antracitová 87 96 (M)

🧡Pyžamové tričko s vreckom stačí len skombinovať so spodným dielom a pyžamo snov je tu! Výstrih do "V". Dlhé rukávy. Náprsné vrecko s potlačou. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Tričko s dlhými rukávmi, antracitové antracitová 87/96 (M) od výrobca Blancheportev kategoriiTričko s dlhými rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77 86 (S)

Tričko s dlhými rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77 86 (S)

🧡Pyžamové tričko s vreckom stačí len skombinovať so spodným dielom a pyžamo snov je tu! Výstrih do "V". Dlhé rukávy. Náprsné vrecko s potlačou. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Tričko s dlhými rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77/86 (S) od výrobca Blancheportev kategoriiPyžamové tričko s krátkymi rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77 86 (S)

Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77 86 (S)

🧡Pyžamové tričko s vreckom stačí len skombinovať so spodným dielom a pyžamo snov je tu! Výstrih do "V". Krátke rukávy. Náprsné vrecko s potlačou. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi, svetlosivé svetle sivá 77/86 (S) od výrobca BlancheportevTričko 2 v 1 s dlhými rukávmi bordó 97 106 (L)

Tričko 2 v 1 s dlhými rukávmi bordó 97 106 (L)

🧡Uvoľnené a originálne zároveň, také je tričko 2 v 1, ktoré sa hodí na rôzne príležitosti. Originálny výstrih s falošnou gombíkovou légou (vzhľad rohoviny). Efekt 2 v 1 s farebne zladenou vložkou pod vnútrom goliera. Vpredu na hrudníku potlač s textom. Dlhé rukávy. Jednofarebný zadný diel.Tričko 2 v 1 s dlhými rukávmi konopná 97 106 (L)

Tričko 2 v 1 s dlhými rukávmi konopná 97 106 (L)

🧡Uvoľnené a originálne zároveň, také je tričko 2 v 1, ktoré sa hodí na rôzne príležitosti. Originálny výstrih s falošnou gombíkovou légou (vzhľad rohoviny). Efekt 2 v 1 s farebne zladenou vložkou pod vnútrom goliera. Vpredu na hrudníku potlač s textom. Dlhé rukávy. Jednofarebný zadný diel.Polo tričko s potlačou True Legend koralová 97 106 (L)

Polo tričko s potlačou True Legend koralová 97 106 (L)

🧡Polo tričko s peknou potlačou patrí medzi módnu klasiku. Z džerseja s farbeným vláknom. Golier sa vrúbkovaním 1x1 a gombíkovou légou vpredu. Krátke rukávy, pružné zakončenie 1x1. Potlač pečiatky + text "True Legend". Jednofarebný zadný diel. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke. ŽehliteTričko s krátkymi rukávmi Endless Summer nám.modrá 87 96 (M)

Tričko s krátkymi rukávmi Endless Summer nám.modrá 87 96 (M)

🧡Tiež nechcete, aby leto skončilo? Povedzte to týmto tričkom! Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Potlač so stredovým motívu + text "Endless Summer" vpredu. Jednofarebný zadný diel. Možno prať v práčke. Žehlite naruby.. Blancheporte Tričko s krátkymi rukávmi "Endless Summer" nám.modrá 87/96 (M) odPruhované polo tričko z piké úpletu, dvojfarebné olivová béžový melír 107 116 (XL)

Pruhované polo tričko z piké úpletu, dvojfarebné olivová béžový melír 107 116 (XL)

🧡Polo tričko z piké úpletu pôsobí veľmi elegantne. Jednofarebný golier s vrúbkovaním 1x1. Vpredu gombíková léga. Náprsné vrecko s jednofarebným lemom s vrúbkovaním 1x1 + gombík. Krátke rukávy s vrúbkovanou lemovkou 1x1. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke.. Blancheporte Pruhované poloPolo tričko s potlačou 73 Hawai modrá 137 146 (4XL)

Polo tričko s potlačou 73 Hawai modrá 137 146 (4XL)

🧡Temná modrá a moderná potlač, to je polo tričko, ktoré sa páči všetkým. Z džerseja s farbeným vláknom. Golier s vrúbkovaním 1x1 a gombíkovou légou vpredu. Krátke rukávy, pružné zakončenie 1x1. Potlač číslovky + "Hawai" vpredu na hrudníku. Jednofarebný zadný diel. Rovný spodný lem. MožnoPyžamové tričko s krátkymi rukávmi, motív loď modrá 127 136 (3XL)

Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi, motív loď modrá 127 136 (3XL)

🧡Zostavte si sami pyžamo podľa svojho vkusu! Vyberte si z našej ponuky každú časť samostatne! Bavlnené tričko s krátkymi rukávmi a potlačou na hrudi je ušité z mäkkého úpletu. Okrúhly výstrih. Rovný spodný okraj. V ponuke sú rôzne veľkosti.. Blancheporte Pyžamové tričko s krátkymi rukávmi,Tričko polo rugby s dlhými rukávmi nám.modrá bordó 87 96 (M)

Tričko polo rugby s dlhými rukávmi nám.modrá bordó 87 96 (M)

🧡Ak máte radi ležérny štýl, toto tričko vás poteší. Zhotovené z krásneho mäkkého džerseja s golierom. Gombíková léga. Prestrihnuté na prednom diele a rukávoch. Vpredu pruh v kontrastnej farbe a sieťotlačová potlač. Spodný okraj a konce rukávov lemuje vrúbkovaný úplet. Rovný spodný okraj, naTričko s výstrihom do V , súprava 3 ks koralová bronzová indigo 78 86 (S)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks koralová bronzová indigo 78 86 (S)

🧡Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Sada 3 ks v rôznych farbách.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks koralová/bronzová/indigo 78/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii PánskaTričko s výstrihom do V , súprava 3 ks medová slivková tehlová 78 86 (S)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks medová slivková tehlová 78 86 (S)

🧡Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Sada 3 ks v rôznych farbách.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks medová/slivková/tehlová 78/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii PánskaTričko s výstrihom do V , súprava 3 ks režný sivý modrý melír 78 86 (S)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks režný sivý modrý melír 78 86 (S)

🧡Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Sada 3 ks v rôznych farbách.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks režný+sivý+modrý melír 78/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii PánskaTričko s výstrihom do V , súprava 3 ks ružová modrá zelená 78 86 (S)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks ružová modrá zelená 78 86 (S)

🧡Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Sada 3 ks v rôznych farbách.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks ružová+modrá+zelená 78/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii PánskaTričko s výstrihom do V , súprava 3 ks modrozel nebes.modrá hnedosivá 78 86 (S)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks modrozel nebes.modrá hnedosivá 78 86 (S)

🧡Základný kameň každého pánskeho šatníka! S výstrihom do V. Krátke rukávy. Rovný spodný okraj. Strihané z kvalitného úpletu. Sada 3 ks v rôznych farbách.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks modrozel+nebes.modrá+hnedosivá 78/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Pánska


Kategória produktov panske tricka obsahuje 16 záznamov.SOCIAL MEDIA:
pánske tričká za akčné ceny
© 2020 sexi spodná bielizeň Kontakt