Pánske tričká


Tričko s potlačou a krátkymi rukávmi, Öko-Tex zelená 87 96

Tričko s potlačou a krátkymi rukávmi, Öko-Tex zelená 87 96

🧡Bavlnené tričko s potlačou a krátkymi rukávmi myslí na módu, aj na ochranu životného prostredia (certifikát Öko-Tex). Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Vpredu potlač. Rovný spodný lem. Standard 100 podľa Öko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testomTričko s potlačou, certifikát Öko-Tex, prírodné prírodná 87 96

Tričko s potlačou, certifikát Öko-Tex, prírodné prírodná 87 96

🧡Bavlnené tričko s potlačou a certifikátom Öko-Tex myslí nielen na módu, ale aj ochranu životného prostredia. V prírodnej farbe. Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Vpredu potlač. Rovný spodný lem. Standard 100 podľa Öko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnymTričko s potlačou, certifikát Öko-Tex, modré modrá 87 96

Tričko s potlačou, certifikát Öko-Tex, modré modrá 87 96

🧡Skvelé s džínsami aj plátenými nohavicami, tričko s potlačou nesmie chýbať v žiadnom šatníku! Modrá farba. Okrúhly výstrih, krátke rukávy. Vpredu potlač. Rovný spodný lem. Standard 100 podľa Öko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom naPolo tričko s dlhými rukávmi, certifikát Öko-Tex modrá 87 96

Polo tričko s dlhými rukávmi, certifikát Öko-Tex modrá 87 96

🧡Jednofarebné polo tričko myslí na módu aj ochranu životného prostredia. S certifikátom Öko-Tex. Klasický strih, príjemne sa nosí. Polo golier. Gombíková léga + klopa skrývajúca gombíky. Dlhé rukávy s gombíkovými manžetami. Rovný spodný lem. Standard 100 podľa Öko-Tex. Táto známka označujeTričko s potlačou, Öko-Tex tehlová 87 96

Tričko s potlačou, Öko-Tex tehlová 87 96

🧡Tričko s potlačou a certifikátom Öko-Tex dbá na módu aj ochranu životného prostredia. Tehlovej farby. Okrúhly výstrih. Krátke rukávy. Vpredu potlač. Rovný spodný lem. Standard 100 podľa Öko-Tex. Táto známka označuje textilné výrobky, ktoré boli podrobené laboratórnym testom na široké spektrumJednofarebné polo tričko Öko-Tex zelená 87 96

Jednofarebné polo tričko Öko-Tex zelená 87 96

🧡Jednofarebné polo tričko s certifikátom Öko-Tex myslí na módu i životné prostredie! Klasický strih sa ľahko kombinuje. Džersejový úplet. Polo golier zo džersejového úpletu. Gombíková léga + klopa skrývajúca gombíky. Dlhé rukávy, manžety na gombík. Rovný spodný lem. Standard 100 podľaTričko s výstrihom do  V , súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks sivý melír 85 92 (M)

🧡Značka Qualité Excellence prináša jemné tričko s vrúbkovaním 1x1. Výstrih do "V". Krátke rukávy. Pružný lem vo výstrihu a rukávoch. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks sivý melír 85/92 (M) od výrobca BlancheportevTričko s výstrihom do  V , súprava 3 ks biela 85 92 (M)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks biela 85 92 (M)

🧡Značka Qualité Excellence prináša jemné tričko s vrúbkovaním 1x1. Výstrih do "V". Krátke rukávy. Pružný lem vo výstrihu a rukávoch. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks biela 85/92 (M) od výrobca Blancheportev kategoriiTričko s výstrihom do  V , súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks nám.modrá 85 92 (M)

🧡Značka Qualité Excellence prináša jemné tričko s vrúbkovaním 1x1. Výstrih do "V". Krátke rukávy. Pružný lem vo výstrihu a rukávoch. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks nám.modrá 85/92 (M) od výrobca BlancheportevTričko s výstrihom do  V , súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

Tričko s výstrihom do V , súprava 3 ks modrá 85 92 (M)

🧡Značka Qualité Excellence prináša jemné tričko s vrúbkovaním 1x1. Výstrih do "V". Krátke rukávy. Pružný lem vo výstrihu a rukávoch. Možno prať v práčke, biele na 95 °C, farebné na 40 °C.. Blancheporte Tričko s výstrihom do "V", súprava 3 ks modrá 85/92 (M) od výrobca Blancheportev kategoriiPolo tričko s dlhými rukávmi antracitová 87 96 (M)

Polo tričko s dlhými rukávmi antracitová 87 96 (M)

🧡Jedinečný strih a starostlivo premyslené detaily! Príjemný a pohodlný model na každodenné nosenie. Kontrastný golier a lem kapsičky. Dlhé rukávy s manžetou s gombíkom. Rovný strih, bočné rozparky.. Blancheporte Polo tričko s dlhými rukávmi antracitová 87/96 (M) od výrobca Blancheportev kategoriiPánske tričko s krátkymi rukávmi olivová 87 96 (M)

Pánske tričko s krátkymi rukávmi olivová 87 96 (M)

🧡Pre našich najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko polo z tejto kolekcie má krátke rukávy, pólo golier so zapínaním na 3 gombíky. Vyberte si svoju obľúbenú farbu a objednajte!. Blancheporte Pánske tričko s krátkymi rukávmi olivováPánske tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 87 96 (M)

Pánske tričko s dlhými rukávmi modrá džínsová 87 96 (M)

🧡Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko polo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, polo golier so zapínaním na 3 gombíky. Gombíková léga. Dlhé rukávy. Pružné manžety. Rovný spodný lem. Možno prať v práčke.. BlancheportePrúžkované polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 87 96 (M)

Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmi modrá tyrkysová 87 96 (M)

🧡Pre tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili kolekciu voľnočasového oblečenia zn. Natural Option. Tričko pólo z tejto kolekcie má dlhé rukávy, golier so zapínaním na 3 gombíky. Nenechajte si ujsť kvalitu za skutočne nízke ceny!. Blancheporte Prúžkované polo tričko s dlhými rukávmiPyžamové pruhované tričko s dlhými rukávmi nám.modrá žltá sivý melír 87 96 (M)

Pyžamové pruhované tričko s dlhými rukávmi nám.modrá žltá sivý melír 87 96 (M)

🧡Z pružného jemného úpletu, pyžamové tričko v trojfarebnej verzii. Okrúhly výstrih. Dlhé rukávy. Rovný spodný lem. Na hrudníku pruhy. Možno prať v práčke.. Blancheporte Pyžamové pruhované tričko s dlhými rukávmi nám.modrá/žltá/sivý melír 87/96 (M) od výrobca Blancheportev kategorii PánskaPyžamové tričko s krátkymi raglánovými rukávmi sivý melír žltá 77 86 (S)

Pyžamové tričko s krátkymi raglánovými rukávmi sivý melír žltá 77 86 (S)

🧡Pružný a jemný úplet, raglánové prieramky - pyžamové tričko sa veľmi príjemne nosí. Okrúhly výstrih. Dlhé raglánové rukávy. Rovný spodný lem. Stredová potlač na hrudníku. Možno prať v práčke.. Blancheporte Pyžamové tričko s krátkymi raglánovými rukávmi sivý melír/žltá 77/86 (S) od


Kategória produktov panske tricka obsahuje 16 záznamov.SOCIAL MEDIA:
pánske tričká za akčné ceny
© 2020 sexi spodná bielizeň Kontakt